Praca

RECEPCJONISTA – RECEPCJONISTKA

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa recepcyjna gości hotelowych.
  • Bieżąca współpraca z innymi działami.
  • Obsługa rezerwacji indywidualnych.
  • Praca według hotelowych standardów i procedur.
  • Wystawianie faktur, przyjmowanie płatności.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego  na poziomie komunikatywnym.
  • Chęć do pracy, pogodne usposobienie, miła aparycja i dobra prezencja.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem.
  • Wszystkie niezbędne do pracy narzędzia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dołączoną klauzulą: stawisko@stawisko.com.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji
procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922).

Hotel Stawisko Klaudyn - Tani hotel Warszawa | tanie noclegi okolice Warszawy | sale weselne Warszawa i okolice

realizacja: estinet.pl