Sale konferencyjne

Sala konferencyjna (bankietowa):

Odpowiednie miejsce na organizację szkolenia, konferencji, a nawet seminarium duchowego aż do 100 osób. Jest to pomieszczenie przestronne, wygodne i funkcjonalne. Kominek i bezpośrednie wyjście z pomieszczenia na taras widokowy są dodatkowymi atutami. W sezonie letnim, w czasie przerwy na kawę, możemy zaserwować uczestnikom poczęstunek na świeżym powietrzu, a jesienią czy zimą – w chłodne dni, kominek z żywym ogniem będzie miłym akcentem spotkania służbowego.

Sala konferencyjna:

Miejsce przeznaczone na spotkanie biznesowe, konferencję czy szkolenie do 50 uczestników. Pomieszczenie wyposażone jest w niezbędny sprzęt multimedialny oraz klimatyzację. Sala usytuowana jest w części hotelowej, z możliwością zaciemnienia.

Sala szkoleniowa:

Idealne miejsce dla mniejszych grup szkoleniowych do 30 osób. Pomieszczenie w pełni wyposażone. Znajduje się na parterze i jest bezpośrednio połączone z wyjściem do ogrodu, co stwarza możliwość spędzenia przerwy na świeżym powietrzu.

Sala rekreacyjna:

Nasz Hotel dysponuje także częścią rekreacyjną z kręgielnią, boiskami do gry w squasha i w bilard. Zapewniamy więc naszym Gościom rozrywkę po zajęciach szkoleniowych. Doskonałe miejsce na integrację oraz inne imprezy firmowe.

Do Państwa dyspozycji pozostają trzy sale konferencyjne wyposażone w projektory multimedialne, flipcharty, WI-FI oraz klimatyzację. Mnogość sal daje Państwu możliwość podziału uczestników szkolenia na grupy. Zapraszamy do sala konferencyjna Warszawa.