Restauracja

Restauracja Hotelu Stawisko Klaudyn to miejsce, które swym wystrojem przybliża ciepło rodzinnego ogniska. Stylowy kominek oraz przestronne akwarium dodają wnętrzu uroku i wprowadzają w dobry nastrój. Nasi Goście są zadowoleni z wyśmienitej kuchni, jakości i świeżości serwowanych potraw.

To idealne miejsce na rodzinną kolację, imprezę z przyjaciółmi, czy kolację we dwoje. Organizujemy kameralne przyjęcia takie jak: imieniny, urodziny, chrzciny, komunie, imprezy firmowe oraz inne przyjęcia okolicznościowe.

Restauracja posiada kącik zabaw, przyjazny dla najmłodszych Gości.

Różnorodność menu sprawia, iż każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy szeroki wybór przystawek, sałatek, zup, dań głównych, domowych obiadów oraz deserów. Wybór alkoholi i kolorowych drinków, to doskonały dodatek do smacznej kolacji.

Jeśli cenicie sobie Państwo polskie smaki, świeżość i różnorodność dań – to miejsce właśnie dla Państwa.

Hotelowa restauracja połączona jest bezpośrednio z częścią rekreacyjną, gdzie znajdują się dwa tory do kręgli, sala bilardowa i boiska do gry w squasha. Po wysiłku fizycznym można przejść do restauracji i pokrzepić się daniami z naszego wykwintnego menu.

Lokalizacja z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w niedalekim położeniu od centrum Warszawy, pozwala naszym Gościom odpocząć i choć na moment wyłączyć się z biegu życia codziennego.

Restauracja jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 16:00 – 22:00, kuchnia czynna do 21.30.

 

Rezerwacje:

tel: 728 324 927